Вхід   |   Реєстрація

Як стати ОПТОВИМ покупцем?


Ви можете ознайомитись з УМОВИ СПІВПРАЦІ


Для того щоб почати співпрацю, Вам потрібно зареєструватися на нашому сайті як оптовий покупець.

Для цього потрібно:

Після перевірки менеджером, наданих вами документів, Ваш акаунт буде підтверджено та вам на пошту надйде повідомлення про активацію вашого оптового аккаунту.
Далі Ви зможете увійти на сайт під своїм логіном та паролем та повною мірою використовувати усі переваги оптової співпраці.

Купувати товар за вигідними цінами, сайт буде відображати для Вас одразу оптові ціни, які значно нижчі за роздрібні, Ви будете отримувати додаткові знижки, та користуватися акційними пропозиціями  та усіма перевагами оптових клієнтів.
Зверніть увагу! Після входу у оптовий аккаунт сайт переходить у "режим опту", та відповідно відображає оптові ціни, акціїї, знижки та деякі розділи сайту що доступні лише оптовим клієнтам.
Ми постійно розширюємо наш асортимент тож якщо у Вас залишились питання по якомусь із товарів, Вам радо нададуть усю інформацію наші менеджери:

Для Вашої зручності, у Вашому акаунті буде зберігатись історія Ваших замовлень. Також передбачена можливість замовлення товарів не лише з сайту, а й через спеціальну форму Excel таблиці. Ви можете скласти замовлення на власному компютері у таблиці для замовлень Excel попередньо завантаживши її з нашого сайту.
Детальна Інструкція: ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ У EXCEL?

Також Вам завжди раді надати консультацію та допомогти у вирішенні питань наші менеджери:

+38(096) 21 34 163 - Менеджер (опт)
+38(098) 11 34 711 - Інформація з питань співпраці

virena.inc@gmail.com
virena.info@gmail.com

Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб-Нд: Вихідний