Вхід   |   Реєстрація


Наша якість та матеріали


Схеми ТМ VIRENA виготовляються на габардині, який проклеєний флізеліном.

Зрізи схем маленьких форматів (А5, А6, А7) не оброблені, зрізи схем середніх форматів (А4, А3, панно, квадрат) обпаяні, зрізи схем великих форматів (А2 та рушників) обметані.

Зрізи та зав’язки нагрудників дитячих, фартушків на пляшку та великих фартухів оброблені косою атласною бейкою.

Обкладинки на паспорт виготовляються з щільного атласу.

Екопакети виготовляються з сумочної тканини. В середині зрізи обшиті тасьмою.

Для сумок використовується якісний замінник шкіри. Декор нанесений на щільну гладку тканину, яка, при потребі, добре переться. Малюнок декору вологостійкий, не вигорає на сонці. У кожній моделі є отвір у підкладці кишені чи підкладці самої сумки для зручного вишивання. Підкладка використовується якісна, щільна.

Бісерні набори формуються з понад 800 відтінків чеського бісеру Preciosa Ornela. У набір входить бісер Preciosa Ornela розважений відповідно до заявленої кількості, бісерна голка гарної якості та нитки Tytan Ariadna. Бісерні набори гарно упаковані, пакетики з бісером пронумеровані відповідно до нумерації кольорів на схемі. Є можливість придбати окремо бісерний набір і окремо схему. До деяких схем може пропонуватись кілька варіантів підбору бісеру. Варіанти бісерних наборів будуть представлені на фото. Ціна набору від підбору бісеру не залежить. Ми формуємо бісерні набори дуже ретельно! Для нас важливо, щоб усі Ваші сподівання виправдались і Ви залишились задоволені результатом!

Рамки для вишитих картин виготовляються відповідно до розмірів наших схем з якісного пластикового багета українського виробництва.

Кожна рамка комплектується ДВП-основою для натяжки схем, картоном, щоб приховати задню сторону, двома вішаками на шурупах та затискачами, що фіксують ДВП-основу. Замість скла використовується прозорий пластик, захищений плівкою від пошкоджень. Під час оформлення картини в рамку — плівку потрібно зняти.

Зверніть увагу!

У А2, А3, та А4 форматах є схеми «класичні» та «панорамні». Тобто в середині формату є два можливих розміри схем. При замовленні рамок уважно дивіться на артикул рамки (літера П означає панорамний розмір)!

Створюйте шедеври разом з ТМ VIRENA!